Díl čtvrtý – Tabačka

Dosavadní velitel stanice Václav Stavinoha byl po aféře s baronkou Podhajskou převelen a na jeho místo nastupuje nový velitel, armádní veterán, Radomír Vlach. A hned ho čeká velký případ. Ve státní továrně na zpracování tabáku je zjištěna ztráta padesáti kil tabáku zrovna ve chvíli, kdy je stráží přistižena jedna z dělnic při krádeži malého množství tabáku. Vedení továrny se pochopitelně snaží vše svést na tuto obět, i když je velmi nepravděpodobné, že by se dělnicím podařilo po kapsách pronést takové množství. Vypadá to spíš na organizovanou bandu.

Sestru četnické hospodyně Hejkalové, Zlatku Ďuricovou, bije manžel. Velitel Vlach slíbil Hejkalové, že problém vyřeší. Podaří se mu známého opilce a násilníka, který dokáže vymlátit hospodu umravnit?

A podaří se četníkům najít pachatele krádeží tabáku dříve, než věc převezme ministerstvo financí?

Kompletní děj epizody, informace, herci...
Fotky epizody seriálu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář

Hledat

Facebook & Google+

Přehled dílů