Díl desátý – Bestie

Hans Gebrt se konečně dočkal a byl jmenován velitelem četnické stanice. Na výpomoc přijíždí četník Hynek Polívka a výpomoc se skutečně bude hodit.

Notář Blažek byl napaden a zmrzačen před šantánem U Rajských, který až tak úplně nepatří Magdaleně Rajské. Novým majitelem se totiž stává Anna Vaňková, bývalá prostitutka, která se po vyléčení z pohlavní nemoci šikovně provdala za bohatého barona.

Mladá židovská dívka zmizela cestou z Luhačovic do osady u Slavičína. Je již osmým beze stopy zmizelým židovským uprchlíkem a místní četníci nechtějí zahájit pátrání. Naštěstí Milena Steinová přemluví vrchního Gebrta, aby po zmizelých pátral. Dívku viděli naposledy u osamělého mlýna, ve kterém žijí dva podivní bratři, váleční veteráni, kteří přesto, že mlýn nemele, mají stále dost peněz.

Kompletní děj epizody, informace, herci...
Fotky epizody seriálu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář

Hledat

Facebook & Google+

Přehled dílů