Díl druhý – Baron Kafr

Hortenzie Cmíralová, manželka zemského soudce, přijíždí do Luhačovic zkontrolovat syna Zdeňka, četníka na zkoušku. Přijíždí zrovna v době, kdy je nalezena mrtvola bez tváře, sražená vlakem v železničním tunelu a baronka Vilma Podhajská pohřešuje manžela. Může spolu nalezené tělo v tunelu a zmizení barona souviset? Na to se budou snažit přijít mladí četníci na zkoušku Zdeněk Cmíral a Martin Láska pod vedením velitele Václava Stavinohy a za pomoci paní Cmíralové, která si účast u případu vyprosí u okresního soudce Janoty. A mohl by se zmizením mít něco společného syn barona, Mikuláš Podhajský, který se náhle objevil u otce v továrně?

Hans Gebrt pátrá po zloději, který krade nejrůznější předměty z těžko dostupných míst, jako jsou okna ve vyšších patrech. Přinese průlom v pátrání nasazení vlastního psa Dolfiho?

Kompletní děj epizody, informace, herci...
Fotky epizody seriálu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář

Hledat

Facebook & Google+

Přehled dílů