Díl první – Pytláci

Na četnickou stanici v Luhačovicích nastupují dva mladí četníci na zkoušku Martin Láska a Zdeněk Cmíral a rovnou jsou velitelem stanice Václavem Stavinohou zapojeni do probíhajícího pátrání po prostitutce Anně Vaňkové, která odmítá nastoupit k léčení pohlavní nemoci do brněnské nemocnice. Podaří se ji bývalému veliteli četnické stanice za Rakouska-Uherska Hansi Gebrtovi zadržet a předat k léčení dříve, než nakazí další návštěvníky?

Vyšetřování podivné sebevraždy pytláka na posedu ukazuje na možnou vraždu. Je vrahem pytlák Libor Vaněk, otec hledané prostitutky a válečný veterán, který se před četníky skrývá, nebo je všechno jenom past na nepohodlného svědka? A odkud má noblesní hotel Popper, v poválečné době, kdy je všeho, zejména masa, nedostatek, zvěřinu nabízenou vybraným zákazníkům?

Kompletní děj epizody, informace, herci...
Fotky epizody seriálu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář

Hledat

Facebook & Google+

Přehled dílů