Díl šestý – Staré dluhy

Mikuláš Podhajský, syn zavražděného barona, přijíždí do Luhačovic vyřídit dědictví. Usídlí se, i se svým věřitelem, kterému dluží téměř celé dědictví, majorem Vrábelem v rodinném zámku, kde jednoho rána najde v posteli uříznutou hlavu svého hosta. Možných pachatelů je celá řada, od dlužníka Podhajského, po vojáky které mrtvý za války soudil u stanného soudu.

V lázenských městech řádí sňatkový podvodník, který se pohybuje od západu na východ a velitel Vlach je přesvědčen, že nyní jsou na řadě Luhačovice. A protože před četníky se bude mít pachatel na pozoru, zve na pomoc, jako volavku, matku četníka Cmírala Hortenzii.

Podaří se najít pachatele hrůzné vraždy? A je vrahem Podhajský, nebo spíš záhadný cizinec? A souvisí s tím nějak přepadení která páchá parta výrostků?

Kompletní děj epizody, informace, herci...
Fotky epizody seriálu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář

Hledat

Facebook & Google+

Přehled dílů